Nowoczesne i niezawodne wozy paszowe SEKO

Profesjonalne maszyny dla profesjonalnych gospodarstw.
Nowoczesne i niezawodne wozy paszowe.Jesteśmy jednym z kluczowych dealerów lidera produkcji maszyn rolniczych – New Holland. Dostarczamy profesjonalne maszyny i urządzenia do firm i gospodarstw rolnych, dbając o najwyższą jakość oferowanych towarów i usług. Dodatkowo wśród oferowanych produktów, znajdują się między innymi: części zamienne do maszyn rolniczych, smary i oleje, opony do maszyn rolniczych i przemysłowych.

Nasza oferta bogata jest w produkty takich marek jak: SEKO, New Holland, Kverneland, Unia Group, Joskin, Krukowia, Schaffer, Seko, Fuchs, Petronas, Bruder, Kranzle, Rolly Toys, Firestone, Bridgestone, Swimer, Wurth.

Jesteśmy wyłącznym importerem włoskich wozów paszowych SEKO.

Linia produktowa składa się zarówno z poziomych jak i pionowych maszyn – ciąganych i samojezdnych.

Nowatorstwo i niezawodna jakość zawsze charakteryzowały nasze wozy paszowe. Dzięki temu staliśmy się jednym z głównych producentów maszyn do żywienia zwierząt porcjowanymi mieszankami.

Nowoczesne i niezawodne wozy paszowe, których potrzebujesz do wydajnej pracy.

Profesjonalne maszyny dla profesjonalnych gospodarstw

Czołowa pozycja, osiągnięta dzięki ponad 30-sto letniemu doświadczeniu, stale poprawiana dzięki ciągłemu rozwojowi, aby na bieżąco spełniać zmieniające się wymagania rynku przez proponowanie produktów zaawansowanych technologicznie po to, by zapewnić rozwój, zdolność produkcyjną i bezpieczeństwo klienta.