Serwis wozów paszowych SEKO

Profesjonalny serwis wozów paszowych SEKO.
Przeprowadzamy kapitalne remonty wozów paszowych.
Jesteśmy do Twojej dyspozycji.Serwis to ważny dział w naszej firmie. Jego zadaniem jest opieka nad maszynami rolniczymi, diagnozowanie usterek, dokonywanie wszelkich napraw i przeglądów związanych z ich eksploatacją. W naszych dwóch oddziałach, w Brodnicy i Lichtajnach koło Ostródy, znajdują się profesjonalne warsztaty naprawcze, które dysponują nowoczesnymi narzędziami oraz wykwalifikowanymi pracownikami.

Tutaj dokonujemy niezbędnych napraw i przeglądów sprzętu rolniczego. Nasze oddziały dysponują samochodami serwisowymi. Dzięki temu, bez problemu możemy przeprowadzać naprawy i przeglądy u klienta. Już dziś zapraszamy do współpracy.

Szanujemy swoich Klientów. Jesteśmy elastyczni i otwarci na kontakt oraz współpracę. W celu uzyskania dodatkowych informacji na temat serwisowania maszyn, świadczonych usług i oferowanych produktów prosimy o bezpośredni kontakt.

Grzegorz Celmer
Sprawy serwisowe

tel. +48 602 628 631
Wyślij e-mail »

Profesjonalne maszyny dla profesjonalnych gospodarstw

Czołowa pozycja, osiągnięta dzięki ponad 30-sto letniemu doświadczeniu, stale poprawiana dzięki ciągłemu rozwojowi, aby na bieżąco spełniać zmieniające się wymagania rynku przez proponowanie produktów zaawansowanych technologicznie po to, by zapewnić rozwój, zdolność produkcyjną i bezpieczeństwo klienta.